New Style of Kate..! Kate waiting..!

sobota, 26 lutego 2011

No w Końcu piszę..


Cześć wszystkim.. ;DDługo, długo mnie tu nie było... Miałam napisać coś w ferie ale jakoś nie było czasuu... Dużo, ale i za razem mało się Działo przez ten czas.. Cholerna zima nie odpuszcza, tylko jest coraz gorzej.. hm.. pociesza tylko myśl, że kiedyś się w końcu skończy.. Podupadłam trochę.. Brakuje mi weny.. W biegu wymyślam fajne wiersze, historyjki a później buhha..! nie pamiętam.. Polecę wam świetnego bloga,, ahhh dziewczyna tworzy przecudne stylizacje.. http://daisyline.blogspot.com/ Napiszę coś krótkiego, ale może z sensem.. ;]

Wstęp

Wszystko co wydawało jej się ostatnio prawdziwe, zamienia się w kłamstwo. Jej przyjaźń z nią i z nim ukazała swoje prawdziwe oblicze. Zwykłe, spokojne życie, po czasie może stać się udręką..
Każda chwila jej dotychczas owego żywota nie była taka, jaka powinna być. Czas na zmiany, otoczenia, znajomych a na końcu samej siebie. Jeśli wszystko ułoży się po jej myśli będzie tak  jak ma być. Idealnie i nieprawdo podobnie.. nieprawdziwie..
A wszystko się zmieni. Zaskakująca i przerażająca sytuacja pozostawi jej tylko jedną drogę ucieczki, w jego ramiona. Stanie oko w oko z nowym obliczem samej siebie. Wybierze jedyną drogę aby przeżyć. Ale czy na pewno powinna żyć?       


Jeeaa.. We LOVE BLog..


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz